Charles A.Harvey Exide Technologies Yönetim Kurulu’na katıldı

Exide Teknolojileri, depolanan elektrik enerjisi çözümleri global sağlayıcısı, 2014 yılında Inc., Johnson Controls emekli 1 Eylül 2016 Harvey etkili Şirketimiz Yönetim Kurulu Charles (Chuck) A. Harvey atanması, açıkladı, olduğu küresel insan kaynakları, hükümet ilişkileri ve halkla ilişkiler deneyimi fazla 40 yıl ile bir otomotiv ve enerji sektörü gazisi.

“Biz Chuck Harvey Yönetim bizim Kurulu katılmak için son derece mutluyuz,” Keith E. Wandell, Exide Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı söyledi. “Hükümet ilişkileri ve halkla ilişkiler alanlarında O’nun sanayi deneyimi ve kanıtlanmış liderlik Kurulumuzun önemli endüstri deneyimi yuvarlak olacak.”

Johnson, Inc. Controls 20 yılı aşkın bir süredir, Harvey liderlik rolleri düzenlenen ve Baş Çeşitlilik Görevlisi ve Kurumsal Başkan Yardımcısı, Çeşitlilik ve Halkla İlişkiler olarak 2014 yılında emekli oldu. Bu görevinde, bir İcra Çalışma Ekibi üyesi ve tedarikçi çeşitliliği girişimleri, halkla ilişkiler çabaları, hükümet ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk ve halkla ilişkiler programlarının sorumluydu. Kariyeri boyunca, Harvey da BOCH Plastics, Philip Morris Sanayi ve Allstate Sigorta Şirketi ile insan kaynakları pozisyonlarında bulundu.

Harvey de Aurora Sağlık Sisteminin Yönetim Kurulu, bir 5200000000 $ entegre sağlık dağıtım sistemi oturur; Bridgewater Interiors, bir otomotiv araba koltuğu üreticisi; Hampton, Virginia Hampton Üniversitesi; ve Milwaukee Dünya Festivalleri.

“Yönetim Exide Yönetim Kurulu Chuck Harvey atanması çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlara olan bağlılığımızı pekiştiriyor,” Vic Koelsch Başkanı ve Exide Teknolojileri CEO’su. “Bu alanlarda program ve girişimleri Chuck’ın katkısı önemli ve takdir olacaktır.”

Harvey St John Üniversitesi ve Michigan Üniversitesi İşletme bir Ustalarından Sanatlar Derecesi mezun oldu. O ve ailesi şu anda Milwaukee, Wisconsin yaşamaktadır.

Kaynak: Exide

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın