12V 105 Amper Mutlu Akü HD

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 259,00 +KDV

Mutlu Standart ağır hizmet aküleri, yoğun kullanım şartlarına uygun, hem marş hem de enerji kullanımına uygun olan akülerdir. Mutlu Ağır Vasıta aküsü Orta ve ağır ticari araçlar için üretilen, daha fazla performans ve güç sunan akümülatörlerdir

  • Döküm pozitif, con-cast negatif ızgaralar
  • Ca-Ca alaşım sayesinde düşük su kaybı özellikli
  • Dayanıklı seperatör yapısı
  • Hücre içi sağlamlık sağlayan sıkıştırma yapıları
  • Yüksek vibrasyon dayanımı sağlayan sabitleme sistemi

55 adet stokta

Stok Kodu: SD-105A Kategoriler: ,

Product Description

Mutlu Standart ağır hizmet aküleri, yoğun kullanım şartlarına uygun, hem marş hem de enerji kullanımına uygun olan akülerdir. Mutlu Ağır Vasıta aküsü Orta ve ağır ticari araçlar için üretilen, daha fazla performans ve güç sunan akümülatörlerdir. Ağır hizmet aküleri, kalsiyum pozitif ve kalsiyumlu sürekli döküm (con-cast) negatif yapılara sahip ürünlerdir. Özel tasarım ızgaraları, güçlü separatörleri, eleman sabitleme sistemleri ve aşınmayı önleyen korozyon direnciyle, dayanıklı akümülatörlerdir. Geliştirilmiş teknoloji ürünü olan, plakalardaki yıpranmaları önleyici özel alaşım, su tüketimini önemli ölçüde azaltır.
Mutlu ağır hizmet akümülatörlerinin, kullanım alanı ve kullanım özelliğine göre tasarlanıp üretilen normal ve süper ağır hizmet tiperi de vardır.

Ek bilgi

Ağırlık 00.0 kg
Boyutlar 347 x 177 x 232 mm
Marş Basma Gücü

760 A-EN

Kutup Başı

Ters

Gövde

Standart Tip

12V 105 Amper Mutlu Akü HD için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ucuz Akü

    Mutlu Standart ağır hizmet aküleri, yoğun kullanım şartlarına uygun, hem marş hem de enerji kullanımına uygun olan akülerdir.

Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.