12V 60 Amper Mutlu Akü (Yüksek-Ters)

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 165,00 +KDV

Mutlu Tam Kapalı Silver serisi SD-60F akü, duble (çift) kapağa sahip olup, kapak içerisinde yer alan labirentler sayesinde yoğunlaşma ile oluşan suyun tekrar hücre içerisine dönmesini sağlayarak akü içinde su kaybını en aza indirir.
Tam Kapalı Silver serisi aküler de tipine göre EN tip akülerde sıcak yapışma ve JIS tip akülerde geçme kapak tipleri mevcuttur. Tam kapalı akülerimizde buşon bulunmadığı için müdahale edilemez.

  • Geleneksel akülere göre %20 daha fazla ömür ve marş gücüne sahip olan gümüş alaşımlı aküler, iklim veya çalıştığı ortamın yüksek sıcaklıklarına daha dayanıklı bir performans sergilemektedirler.
  • Su kaybının minimize edilmesi nedeniyle “tam bakımsız” özelliği geliştirilirken, azaltılan gazlanma, filtrasyon ve geri kazanım sistemiyle çevreci özelliği ön plana çıkmaktadır.
  • Yukarıdaki arttırılmış özellikler sayesinde yüksek oranlı elektrik sistemleri olan yeni tip araçlar ile dizel otomotivlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

55 adet stokta

Stok Kodu: SD-60F Kategoriler: ,

Product Description

Mutlu Akü Tam Kapalı Silver serisi akülerin tamamı gümüş kalsiyum (Ag-Ca) alaşım teknolojisi ile üretilir. Gümüş kalsiyum alaşımının Genleştirilmiş Yeni Metal Teknolojisi (Expanded Metal Teknology) ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan aküler, tüm otomobil modellerinin ihtiyacına cevap verilecek şekilde üretilmektedir. Tam Kapalı Silver serisi aküler de tipine göre EN tip akülerde sıcak yapışma ve JIS tip akülerde geçme kapak tipleri mevcuttur. Tam kapalı akülerimizde buşon bulunmadığı için müdahale edilemez.

Ek bilgi

Ağırlık 00.0 kg
Boyutlar 232 x 178 x 225 mm
Marş Basma Gücü

520 A-EN

Kutup Başı

Ters

Gövde

Yüksek Kutu Tip

12V 60 Amper Mutlu Akü (Yüksek-Ters) için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ucuz Akü

    Mutlu Akü Start & Stop AGM serisi LS2-60 12V 60 Amper akü geliştirilmiş kurşun asit teknolojisi olan VRLA (Valf Regüleli Kurşun Asit) AGM (Absorbed Glass Mat/Emdirilmiş Cam Elyaf) tiptedir.Sahip olduğu bu teknoloji sayesinde içerisinde serbest halde elektrolit bulunmamaktadır. Bu şu anlama gelmektedir; standart sulu akülere göre LS2-60 AGM size daha yüksek marş gücü ve daha uzun kullanım ömrü sunar.

Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.