Bosch S3 12V 90 Amper Akü

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 253,30 +KDV

PowerFrame® teknolojili S3: Her otomobil için optimum marş gücü

S3 Silver Plus aküleriyle Bosch en farklı koşullar ve araç tiplerine yönelik olarak, özel tasarımlı üç ayrı ürün programı sunar. Bosch akülerinin performans ve güvenirliği için belirleyici olan özellik; optimum elektrik akışı, daha az korozyon ve daha uzun çalışma ömründen sorumlu olan PowerFrame® teknolojisidir. Böylelikle S3 silver plus aküleri soğuk marş gücü ve kapasitede geçerli yüksek uluslararası kalite standartlarını yerine getirir.

Avantajlar

  • % 100 bakım gerektirmez
  • Nakliye sırasında ve eğik konumlarda bile aküyü kıvılcımlara karşı koruyan, çift kendi kendine ateşleme korumasıyla maksimum güvenlik
  • Mühürlü akü kapaklı yapısı sayesinde asit sızıntısı olmaz
  • Birinci sınıf Bosch kalitesi
  • Ergonomik taşıma kollarıyla kolay montaj ve hafif taşıma
Stok Kodu: 0092S30130 Kategoriler: ,

Product Description

PowerFrame® teknolojisi: Marştan itibaren daha çok güç

S3/S4/S5

Bir aküde güç ve güvenirlik için belirleyici olan şey ızgaradır. Patentli PowerFrame®, olağan ızgaralar karşısında önemli avantajlar sunar ve optimum elektrik akışından sorumludur.

PowerFrame® teknolojisinin avantajları

Dayanıklı ızgara çerçevesi : Izgara büyümesini ve kenar korozyonu önler. Bu sayede separatörün hasar görmesini veya ızgaranın negatif plakaya temas ederek bir kısa devreye sebep olmasını önler.

Preslenmiş ızgara : Sağlam hatlarla örülmüş yapısı aktif kütlenin ızgaraya mükemmel biçimde yapışmasını ve akünün düşük dirençli ve hızlı bir şekilde şarj ve deşarj olmasını sağlar. Geleneksel plakaların üretimi esnasında oluşan mekanik deformasyonlar nedeniyle oluşan plakalardaki gevreklik, PowerFrame® teknolojisinde yaşanmaz.

Optimum ızgara yapısı: Daha yüksek akım yükü olan yerlere daha fazla kurşun kaplıdır. Bu sayede ızgara daha fazla yüklenmeye ve korozyona karşı daha dayanıklıdır.

Optimum akım için tasarlanmış ızgara biçimi: Yenilikçi dizayn ızgara çubuklarını doğrudan plaka bağlayıcısına yönlendirir. Düşük akım direnci optimum bir iletkenlik sağlar ve elektrik akımını en hızlı yoldan elektirik ihtiyacı olan noktaya iletilir.

Dayanıklılık deneyi SAE J240 (75 °C) sonuçları: Stamped (preslenmiş) ızgarası (sağda) minimum korozyona uğruyor, elektriksel iletkenlik neredeyse hiç zarar görmüyor. Soldaki ızgarada alaşımın tanecikleri arasında materyal korozyona uğramaktadır. Sonuç: Zayıf elektrik akışı ve daha kısa çalışma ömrü.

Olağan ızgaralara kıyasla PowerFrame<sup>®</sup>

Olağan ızgaralara kıyasla PowerFrame®

Ek bilgi

Ağırlık 0.00 kg
Boyutlar 353 x 175 x 190 mm

Bosch S3 12V 90 Amper Akü için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ucuz Akü

    Mühürlü akü kapaklı yapısı sayesinde asit sızıntısı olmaz

Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.