Deta 12V 64 Amper Senatör Akü

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 225,00 +KDV

12V 64 Amper Akü Fiyatları arıyorsanız, Güçlü motorlar ve zorlu elektrik ihtiyaçları olan yüksek donanımlı otomobiller için Deta 64 Ah Senatör Akü idealdir. Alman teknolojisi ile adından sıkça söz ettiren Deta Akü,Lider otomobil üreticilerinin %90 ‘nı tarafından orjinal akü olarak tercih edilmektedir. Yenilenen Deta Senatör 3 ün İhtiyaçlarınızı karşılayan orjinal ekipman deneyimi ve ucuz akü fiyatı vazgeçilmez akü markanız oalcak. Deta Senatör serisi şimdi %30 Ekstra başlangıç gücü ve 1.5 kata kadar daha hızlı şarj olabilme özelliğine sahip. 

Deta Akü ‘yü Orjinal ekipman olarak kullanan Otomobil Üreticileri

bmw volkwagen logo alfa audi lancia citroen suzuki skoda seat saab jaguar toyota Chrysler renault peugeot nissan dacia fiat land mini


Stok Kodu: DA640 Kategoriler: ,

Product Description

12V 64 Amper Akü Fiyatları arıyorsanız, Güçlü motorlar ve zorlu elektrik ihtiyaçları olan yüksek donanımlı otomobiller için Deta 64 Ah Senatör Akü idealdir. Alman teknolojisi ile adından sıkça söz ettiren Deta Akü,Lider otomobil üreticilerinin %90 ‘nı tarafından orjinal akü olarak tercih edilmektedir. Yenilenen Deta Senatör 3 ün İhtiyaçlarınızı karşılayan orjinal ekipman deneyimi ve ucuz akü fiyatı vazgeçilmez akü markanız oalcak. Deta Senatör serisi şimdi %30 Ekstra başlangıç gücü ve 1.5 kata kadar daha hızlı şarj olabilme özelliğine sahip. 

Ek bilgi

Ağırlık 15.90 kg
Boyutlar 242 x 175 x 190 mm

Deta 12V 64 Amper Senatör Akü için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ucuz Akü

    Fiyatı ve özellikleri ile tavsiye ettiğimiz bir ürün

Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.