Deta 12V 90 Amper Senatör Akü

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 330,00 +KDV

12V 90 Amper Akü Fiyatları arıyorsanız, Güçlü motorlar ve zorlu elektrik ihtiyaçları olan yüksek donanımlı otomobiller için Deta 90 Ah Senatör Akü idealdir. Alman teknolojisi ile adından sıkça söz ettiren Deta Akü,Lider otomobil üreticilerinin %90 ‘nı tarafından orjinal akü olarak tercih edilmektedir. Yenilenen Deta Senatör 3 ün İhtiyaçlarınızı karşılayan orjinal ekipman deneyimi ve ucuz akü fiyatı vazgeçilmez akü markanız oalcak. Deta Senatör serisi şimdi %30 Ekstra başlangıç gücü ve 1.5 kata kadar daha hızlı şarj olabilme özelliğine sahip. 

Deta Akü ‘yü Orjinal ekipman olarak kullanan Otomobil Üreticileri

bmw volkwagen logo alfa audi lancia citroen suzuki skoda seat saab jaguar toyota Chrysler renault peugeot nissan dacia fiat land mini


Stok Kodu: DA900 Kategoriler: ,

Product Description

12V 90 Amper Akü Fiyatları arıyorsanız, Güçlü motorlar ve zorlu elektrik ihtiyaçları olan yüksek donanımlı otomobiller için Deta 90 Ah Senatör Akü idealdir. Alman teknolojisi ile adından sıkça söz ettiren Deta Akü,Lider otomobil üreticilerinin %90 ‘nı tarafından orjinal akü olarak tercih edilmektedir. Yenilenen Deta Senatör 3 ün İhtiyaçlarınızı karşılayan orjinal ekipman deneyimi ve ucuz akü fiyatı vazgeçilmez akü markanız oalcak. Deta Senatör serisi şimdi %30 Ekstra başlangıç gücü ve 1.5 kata kadar daha hızlı şarj olabilme özelliğine sahip. 

Ek bilgi

Ağırlık 20.40 kg
Boyutlar 315 x 175 x 190 mm

Deta 12V 90 Amper Senatör Akü için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Ucuz Akü

    Güçlü motorlar ve zorlu elektrik ihtiyaçları olan yüksek donanımlı otomobiller için

Add a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.