Tab Batteries Kimdir ?

TAB farklı kurşun faaliyetleri 350 yıllık tarihi olan bir bölgede Rudnik Mežica Holding (Lead Mine Mežica Holding) iştiraki olarak 1965 yılında kuruldu.İlk 15 yıl TAB için Tudor, İsveç lisans ortağı oldu. Günümüzde, TAB kurşun asit geniş bir yelpazede üç farklı yerle ilgili yaklaşık 900 çalışanı ile üç modern fabrikalarda, VRLA AGM, VRLA Jel ve Asid Aküler üretiyor: Ürettiği aküler, Otomotiv, Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi, Baraj, Endüstriyel Güç Kaynağı, Marin, Solar gibi Alanlar’da kullanılmaktadır.

Tab Akünün Slovenya’nın Žerjav bölgesindeki ilk Geri Dönüşüm Fabrikasında Yıllık yaklaşık 30.000 Hurda ile 60.000 Ton Yumuşak kurşun üretilerek, Yılda 1,5 Milyon Endüstriyel akü geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Ayrıca Slovenya ‘nın Črna na Koroskem bölgesinde bulunan fabrikasında yıllık 9 milyon adet TAB, BAS, Topla, Vesna ve Starter Vesna Marka Marş Aküleri üretilmektedir. Bu Fabrikanın kapasitesi tam zamanlı çalışma ile yıllık 12 Milyon adettir.  Makedonya, Probistip’ te yer alan 3. Fabrikada ise Vesna ve Starter Vesna için yıllık yaklaşık 10.000 ton hurda ve 5.000 ton yumuşak kurşun üretilmektedir. TAB Batteries aynı zamanda çeşitli Askeri Aküler üretmektedir. Kaliteli piller özellikle Avrupa, Asya ve Amerika’da, dünya çapında bilinmektedir.

2018 Yılı Distribütörlük Anlaşmalarımız…

  1. Fiamm Akü Türkiye Distribütörü
  2. Federal  Akü Türkiye Distribütörü
  3. Exide Marin Akü Türkiye Distribütörü
  4. Exide – Deta\\\Germany Akü Türkiye Distribütörü
  5. Sonnenschein Start Line  Akü Türkiye Distribütörü
  6. Sunnyway  Akü Türkiye Distribütörü
  7. Leoch  Akü Türkiye Distribütörü
  8. TAB  Akü Türkiye Distribütörü
  9. FirstPower Akü Türkiye Distribütörü

Tab Akü | Ürün Çeşitleri

Tab Motion AGM Battaries

Tab Motion AGM Akü

Tab Motion Gel Battaries 

Tab Motion Jel Akü

Tab Akü | Referanslar

Bas Akümülatör 2012 yılından itibaren Tab+ Batteries Türkiye Resmi Distribütörüdür. Tab+ Akü için vermiş olduğumuz hizmet/servisler aşağıda sunulmuştur. Tab Aküler genellikle 2 yıl garantilidir. Garanti süresi boyunca Montaj, Ölçüm, Servis, Değişim ve Hurdaya Ayırma işlemleri Firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Ayrıca Yurt Dışından almış olduğunuz Tab+ Aküler yine ülkemizde Bas Akü Servislerinde ücretsiz şarj ve servis hizmetin yararlanmaktadır.

Fiamm-Akü
Federal-Akü
Exıde-Akü
Sunnyway-Akü
Sonnenschein-Akü
Deta-Germany Akü