Bas Akü

Bas Akü Kimdir ?

Bas Akü 1958 yılında istanbul ‘un Kartal ilçesinde faaliyete geçen Türkiye’nin köklü Akümülatör üreticilerindendir. 1990 lı yılların sonun kadar üretim faaliyetlerine devam eden Bas Akümülatör A.Ş Türkiye Cumhuriyetinin sağladığı ithalat ve ihracat’a yönelik kolaylıklar ve Firmanın ekonomik gücü ile Yurt dışına ürün ihracat etmeye başlamıştır. Aynı dönemde Avrupa’da üretilen yeni teknoloji ürünleri bir anda kendi sistemine entegre edememenin vermiş olduğu sıkıntılar ile, Yeni teknoloji ürünleride ithal etmeye başlamıştır. 2005 yılında Yerli ürüne olan ilginin azalması üzerine üretimlerine son vermiş, Ürün ithalatına ağırlık vererek Bugün Türkiye ve Avrupa’nın en büyük Marin Akü tedarikçisi olmuştur. Kendi Markası olan Bas Akünün Marin ve Solar grubu akülerini bu alanda üstün teknolojieri ile bilinen Slovenyanın lider akü üreticisinin, Otomotiv aküleri Dünyaca ünlü italyan markasının fabrikasında, Ağır Vasıta Aküleri ise Almanyadaki fabrikasında üreterek Türkiye’ye getirilmektedir. 

Bas Marin Akü

Sürekli geliştirdiği teknolojiler ile daima adından söz ettiren Bas Akü Marin akü grubunda yaptığı değişim ile rakiplerini geride bıraktı. Tekne kullanıcılarının en çok mutlu edecek olacak Güçlendirilmiş hibrit plakalar bu değişimin bir parçasıdır. Özel dizayn plaka ve speretörler ile maksimum şarj-deşarj döngüsü sağlanmış,

60

12 Volt 60 Amper Marin Akü

Yüksek kapasite ve marş basma gücü üzerinde yoğunlaşılarak maksimum performans a ulaşılmış. Titreşime karşı dayanıklılığı ile tartışılamaz boyutta. Ayrıca Artık Bas Marin Aküler tam kapalı ve tam bakımsız olarak üretilmektedir. Yani Akü içerisinde buharlaşan su, buşonlarda ve ikinci kapakta yoğunlaşır. Özel tasarım buşonlar, suyun aküye güvenli bir şekilde dönmesini sağlar. Böylece su kaybı ve sızıntı olmaz. Bu üstün özelliklere sahip Bas akü fiyatlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Distribütörü olduğumuz diğer markaların Akü fiyatlarına bakmak isterseniz aşağıdaki logolara tıklayabilirsiniz.