BMW Althea Yeni Resmi Sponsoru FIAMM

FIAMM SuperStock 1000 Fim Dünya Şampiyonası Superbike ve Fim Kupası’nda hem 2016 sezonu için Althea Racing Team resmi sponsoru wil.

FIAMM Althea Ekibi sponsor olacak ve marka kutusu ve Ağırlama standında dış duvarlarında, ulaşım için kullanılan takım araçlarda, pilotların yarış takım elbise ve giyim üzerine, motosiklet kaporta mevcut olacak ve her şey ile ilgili iletişim.bmw-fiamm-sponsored

 “Biz büyük bir coşku ile yaklaşan Superbike Dünya Şampiyonası sorunlarla karşı karşıya kalmaya hazır – Nicolò GASPARIN, FIAMM İcra Başkan Yardımcısı Reserve & Mobilite Güç Çözümleri doğruladı – ve biz daha fazla güçlendirilir Takım Althea ile oluşturduğunuz bağ güçlenir teknolojik mükemmellik ve sportif ruhu ile eşanlamlı ikonik BMW marka bu yıl sayesinde,. Bu sınıf, bu nedenle tutkulu motosiklet topluluğu satın alma ve FIAMM ile donatabilirsiniz modellerine çok benzer üretim kaynaklı makineleri kullandığı için FIAMM her zaman İtalya ve yurtdışında markasını tanıtmak için bir araç olarak motorsporları inanan ve Superbike şampiyonasında yatırım etti teknolojileri. Bu yıl, Takım Althea kazanan ruha sahip çok rekabetçi biniciler güvenebilirsiniz. başarı için önkoşullar her yerde vardır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın