Fiamm Akü Kimdir ?

Fiamm Akü – Fiamm Batteries /// Made In ITALY

İtalyan mucizesi olarak kabul edilen bu ürün kullanıcıları tarafından kendi ülkesinin en iyi akü markası seçilmiştir. Birçok alan için üretilen ekonomik ve kaliteli ürün çeşitleri mevcuttur. Tercih edilen modelleri arasında marin, otomobil, endüstriyel, motosiklet ve ağır vasıta modelleri mevcuttur. Ayrıca Fiamm Marin akü sektöründe ise kalitesi ve fiyat listesi ile öncülerdendir.

Fiamm kendini dünyanın enerji ihtiyaçlarını, insanlarla iletişimi, güvenliği ve ürün kalitesi ile gelişen bilgi çağının ihtiyaçlarını karşılamaya adamış bir İtalyan şirketidir.60 yıldan fazla olan başarılı geçmişi ve nesilden nesille miras kalan kaliteli çalışma anlayışıyla Fiamm şu anda tüm dünyada fabrikaları ne tedarikçileri bulunan dev bir firmadır. Ürün bilgisinden gelen yüksek deneyimi ve müşterileriyle olan dostane ilişkileri şirketin şüphesiz en büyük güçleridir ve bu Fiamm’ ı dünya çapında dünyada ki en rekabetçi üretim gücüne, satış ve satış sonrası servis noktalarına sahip olmasını sağlamaktadır.

Ürün ve ürün gelişimini hedef almış olan Araştırma ve geliştirme Merkezimizin varlığı şirketimizin piyasadaki tüm gelişmeleri ve değişikliklere anında cevap vermesini sağlamaktadır. Tüm bu faktörler Fiamm’ a otomotiv parçalarında, start akülerinde, akustik tehlike aletlerinde, ve Telekomlar için olan standby akülerinde çok sert olan bu markette işini genişletebilir bir pozisyon sağlamıştır. Bugün Fiamm tartışmasız sesli tehlikeli aletler de dünya lideri ve diğer tüm alanlar dada en büyük üreticilerdendir.

FIAMM AKÜ GRUPLARI: Fiamm Titanium PRO, Black Titanium, EcoForce AGM, EcoForce AFB, MotorEnergy AGM Technology, MotorEnergy FB Technology, Power CUBE AGM, Power CUBE EHD, Energy CUBE RST, Power CUBE APC, Energy CUBE APC, Neptune

Fiamm insanlarla iletişimi, güvenliği, teknolojisi ve ürün kalitesi ile; Kendisini Dünya’nın enerji ihtiyaçlarını karşılamaya adamış bir İtalyan Kuruluşudur.

Fiamm Buluş

Yeni buluşlara hızlı adaptasyon ve market ihtiyaçlarını karşılama; adaptasyon süreci ve market ihtiyaçlarını karşılama Fiamm şirketler grubunun istenen kalite ve en iyi şekilde geliştirilen çevre dostu teknolojileri ve ürünleri hedefleyen araştırma ve geliştirme yatırımlarının sahip olduğu özelliklerdir.

Fiamm Kalite

işte Fiamm’ı eşsiz kılan sebeplerden birisi, Fiamm dünyadaki kalite sertifikasını alan ilk şirketlerden biridir. Fiamm akü Kalitesi ve yenilenebilir teknolojisi ile gerçek bir italyan efsanesidir. Fiamm Akü ISO 9001, QS 9000 ed. 2000, AVSQ 94, EAQF 94, ISO/TS 16949 ed. 2002, ISO 14001 belgelerine sahiptir.

Fiamm Müşteri İlişkileri

Otomotiv yedek parça sektöründe Fiamm mühendisleri araba üreticilerinin hemen hemen tamamına yakınıyla monte sürecinden yeni otomotiv üretimine kadar her alanda çalışmaktadır. Fiamm’ı eşsiz kılan, Vizyonu doğrultusunda daima “Önce Müşteri” Politikasını benimsemesidir.

Fiamm Ödüller

1993 ten itibaren başlayarak 11 yıldır Fiamm General Motor tarafından en iyi performansa, mükemmel ürün standartlarına ve servis hizmetlerine sahip olarak ödüllendirilmektedir. Mevcut ödüller Kalite, Yüksek standartlarda akü üretimi, AR-GE ve müşteri ilişkileri alanında kazanılmış ve Fiamm’ın gururudur.

Fiamm Yüksek Teknoloji

Fiamm deneyimleri bizlere çok ciddi ve Yüksek teknoloji ürünü olan Fiamm POWERCUBE ve ENERGYCUBE teknolojilerini sunmaktadır. Bu teknolojiler otomotive endüstrisinin bugünkü çok çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması için geliştirilmiştir.Operasyonel, uzun ömürlü ve kullanılabilirlerdir.

OE Orijinal Ekipman

FIAMM Orijinal Ekipler marketinde ve sonrası ürün destek ve garantide özellikle starter akülerinde tartışmasız bir liderdir. Ayrıca anten sitemleri pazarında Orijinal ekipler marketinde FIAMM teknoloji lideri konumundadır.

Şirket devamlı olarak araştırmalarla, ürün gelişimiyle ve sistem ve servis bilgi teknolojisi uygulamalarını geliştirmekle meşguldür. Özellikle anten marketine sadece araba değil uçak ve gemi gibi diğer tüm taşıma araçlarındaki alıcı sistemlere şirket olarak büyük bir ilgi duymaktadır. Bu nedenle şirket şirket mühendisleri ve yönetimi araca uygulanan elektrik ve elektronik tüm teknoloji gelişimine ve ürünlerine ayrı bir ilgi göstermektedir.

FIAMM dahil olmak üzere dünyanın en prestijli otomobil üreticilerinin bazıları, kalite marş aküleri sunumunda bir dünya lideri olarak konumunu pekiştirmiştir.

    • Opel          •Vauxhall          •Mercedes Benz          •Peugeot         •Citroën        •Renault         •Ferrari          •Maserati        •FIAT Grubu        •Volvo        •Jaguar       •Toyota        •Nissan

FIAMM ABD’de de önemli ortaklıklar ile FIAT Brezilya ve ödüllü IVECO Daily Electric dahil özel ulaştırma sektörü için elektrikli ulaşım alanında çeşitli deneyimleri, yanı sıra toplu taşıma sektörünü sahiptir Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya.

16

Kalite Belgesi

24

Aldığı Ödül Sayısı

54

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

15.689

Global Personel Sayısı

Fiamm Akü | Ürün Çeşitleri

Fiamm Neptune 

(Fiamm Neptune Marin Akü)

Fiamm Neptune ASB

(Fiamm Marin ASB Akü)

Fiamm  Neptune LSB

(Fiamm Marin LSB Akü)

Fiamm Start Stop AGM 

Fiamm Start Stop AGM Akü

Fiamm Start/Stop AFB 

Fiamm Start Stop EFB Akü

Fiamm Titanium Professional Akü

Fiamm Titanium

Fiamm Titanium Akü

Fiamm Titanium Siyah Akü

Fiamm Titanium Black

Fiamm Titanium Black Akü

Fiamm Power Cube APC

Fiamm Power Cube APC Akü

Fiamm Power Cube APC

Fiamm Power Cube APC Akü

Fiamm Power Cube EHD 

Fiamm Power Cube EHD Akü

Fiamm Power Cube AGM

Fiamm Power Cube AGM Akü

Fiamm Power Cube RST

Fiamm Power Cube RST Akü

Distribütörlüğünü Yaptığımız Markalar

Fiamm-Akü