DrySafe Recup AS-R Serisi

https://www.basaku.com.tr/drysafe-recup-as-r-serisi-agm-aku-serisi/

AS serisi yüksek güç gerektiren bütün uygulamalar(deşarj akımları ve şarj olabilme) içindir, hibrit sürücüler ve otomatik sürülen araçlar gibi. Ek olarak AS aküler yüksek fırsat şarj oranları ile uygulamalara mükemmel mikro döngü dayanıklılık sağlar, örnek temizleme makinaları.

VRLA akü, ızgaraları spiral sarım tasarımlı ,

Bakım gerektirmez (doldurmak gerekli değildir) ,

Düşük sıcaklıkta iyi yüksek güç performansı

Element Pallet Pro System

https://www.basaku.com.tr/element-pallet-pro-system-aku-serisi/

GNB’nin Pallet Pro batarya paketi, 6 saat hızında% 25’e kadar daha fazla kapasiteye sahip 24 voltluk bir sistem sağlamak için otomatik durdurma / başlatma özellikleri ve seri bağlı dört adet 6 voltluk Eleman pili içeren “akıllı” bir SCR şarj cihazına sahiptir. Rekabetçi oranlardan daha fazla.

Element SLS Akü

https://www.basaku.com.tr/element-sls-aku-serisi/

SLS, endüstrinin ilk düşük bakım demiryolu dizel marş motorunu oluşturmak için kanıtlanmış Absolyte VRLA teknolojisini kullanır. Aküler yayılmayacakları için ekipmana verilen zararı ortadan kaldırır ve çevresel kaygıları büyük ölçüde azaltır ve personel güvenliğini arttırır.

Element Pallet Pro Deep Cycle Block Akü

https://www.basaku.com.tr/element-pallet-pro-system-and-deep-cycle-block-batteries/

GNB’nin Pallet Pro batarya paketinde kullanılan Eleman bataryaları, daha büyük endüstriyel Element hücrelerinde kullanılan kanıtlanmış Absoly® teknolojisini maliyetin sadece bir kısmı için içerir. Eleman aküleri, daha yüksek voltaj sağlayan, geleneksel taşkın akülere göre daha düşük iç dirençli daha sağlam bir tasarıma sahiptir.