Sonnenschein A400 Jel Akü


Sonnenschein A400

Sonnenschein A400 Serisi yelpazesi dünya çapında yapılmış olan bir çok kanıtlanmış güvenli montaj ile enerji depolama ile kanıtlanmış bir referanstır. İhtiyaç duyulan her türlü gücün çözümünü sağlamak amacıyla çok çeşitli modellerin bulunduğu üstün özellikli Dryfit Jel teknolojisinden gelir.

Sonnenschein A400 FT Jel Akü
Sonnenschein A400 FT

Sonnenschein A400 FT  başarılı Dryfit jel teknolojisi ve küresel olarak kanıtlanmış olağanüstü güvenilirliliği ile ve sağladığı üstün kalite devir performansı ile seçkin bir aküdür. Front terminal akülerde öne yerleştirilmiş olan akü kutup başı uçları bir kabinin çevresinin içine yerleştirildiğinde veya standart röle raf tepsisine yerleştirildiğinde ürünün kurulumunu ve bakımını büyük ölçüde kolaylaştırır.

Sonnenschein A500 Jel Akü
Sonnenschein A500

Sonnenschein A500 akü çok farklı uygulamalar için yüksek kapasite sağlar. Bu ürün 20 yılı aşkın  bir  süredir başarılı bir şekilde dünya çapında kurulumunu sürdürülmektedir. Sonnenschein A500 akünün  başarısı, her güç ihtiyacına çözüm sunmak için geniş bir model yelpazesinde bulunan üstün Dryfit jel teknolojisinden gelir.

Sonnenschein A600 Jel Akü

Sonnenschein  A600

Sonnenschein  A600 dünya çapında yapılmış olan bir çok kurulumla çetin bir güvenilirliğe sahip olan özellikleri’de dahil sıra dışı bir enerji tasarrufu yapısına sahiptir. Sonnenschein A600 akü çok farklı uygulamalar için yüksek kapasite sağlar.

Sonnenschein A700 Jel Akü

Sonnenschein A700

Sonnenschein A700 akülerinin yararı, dünya çapında kanıtlanmış ve başarılı bir Dryfit jel teknolojisinden kaynaklanır. Sonnenschein A700 yüksek akım kapasitesini güvenilir enerji depolama kapasitesiyle birleştirir. Sonnenschein A700 Dryfit jel teknolojisi sayesinde tüm kullanım ömrü boyunca bakım (ilaveye-seviye tamamlamaya gerek yoktur) bakım gerektirmez.

Sonnenschein Raıl Jel Akü

Rail Jel Aküler

Sonnenschein RAIL

Demiryolu lokomotif ve vagonları için kurşun asit akülerinde dünya çapında öncü üreticidir, GNB E-endustirial güç, lokomotiflerdeki tipik uygulamalar, yolcu vagonları, modern tren setleri bölgesel ve ana hatlar için akü sistemleri sunar. İlaveten, GNB endüstriyel güç özellikle uluslararası yüksek hızlı trenler ve bütün büyük çaplı transit uygulamalar için (metro vs.) tek parça akü sistemleri sunar. Dahası  GNB sinyalleme için enerji depolama çözümleri sunar. Aküler EN 50547 standartlarına göre tasarlanmışt

Sonnenschein Solar Jel Akü

Sonnenshein Solar Block Akü

Sonnenschein SOLAR

Sonnenschein Solar akü yelpazesi zor koşullarda güvenilir ve güçlüdür. Bu ürün orta seviyede endüstriyel güneş solar sistemlerinde, tatil ve dağ evlerinde, rüzgar istasyonları, ve diğer güvenlik ekipmanları, güç kaynakları için ideal bir enerji kaynağıdır. Güçlü Ağ gücü yelpazesi. Exide GNB endüstriyel güç, kesintisiz güç gerektiren kritik sistemler için güvenilir enerji depolama çözümleri sunar. Teknoloji harikası tabanlı kapsamlı ürün yelpazesiyle, GNB her türlü uygulama için doğru aküyü temin eder.

Sonnenschein Solar Block Jel Akü

Sonnenshein Solar Block Akü

Sonnenschein SOLAR Block

Sonnenschein Solar Block akü yelpazesi zor koşullarda güvenilir ve güçlüdür. Bu ürün orta seviyede endüstriyel güneş solar sistemlerinde, tatil ve dağ evlerinde, rüzgar istasyonları, ve diğer güvenlik ekipmanları, güç kaynakları için ideal bir enerji kaynağıdır. Güçlü Ağ gücü yelpazesi. Exide GNB endüstriyel güç, kesintisiz güç gerektiren kritik sistemler için güvenilir enerji depolama çözümleri sunar. Teknoloji harikası tabanlı kapsamlı ürün yelpazesiyle, GNB her türlü uygulama için doğru aküyü temin eder.

Sonnenschein A600 Solar Jel Akü

a600-solarSonnenschein A600 SOLAR

Sonnenschein A600 SOLAR Jel akü serisi özellikle devir çevrim (life cycle) talep edildiği uygulamalar için geliştirilmiş seçkin, yüksek kaliteli 2 volt jel akü gruplarıdır. Exide GNB endüstriyel güç, kesintisiz güç gerektiren kritik sistemler için güvenilir enerji depolama çözümleri sunar. Teknoloji harikası tabanlı kapsamlı ürün yelpazesiyle, GNB her türlü uygulama için doğru aküyü temin eder.