Sonnenschein Lityum HC Akü

Sonnenschein Lityum 12, 18 ve 36 Volt Lityum Akü modüllerinin serisidir.

Bu Lityum modüller benzer kurşun asit akü modülleri üzerinde zaman, ağırlık ve hacim iyileştirmeler şarj önemli bisiklet sunuyoruz.

İleri Enerji Sistemleri gerektiğinde Sonnenschein Lityum modülleri idealdir.

Sıfır bakım ile mükemmel şamandıra ve çevrim ömrü Sonnenschein Lityum kimya doğasında güvenlik aracılığıyla, son kullanıcılara mülkiyet tasarruf ve gönül rahatlığıyla önemli maliyeti sunuyor.

Sonnenschein Lityum LC Akü

Sonnenschein Lityum piller, olağanüstü güç, enerji yoğunluğu, uzun çevrim ömrü ve hızlı şarj özelliği ile bu pil teknolojisini, özellikle çok vardiyalı uygulamalarda maksimum çalışma saatleri için ideal bir seçim haline getirmektedir. Modüler mimari, bireysel uygulama ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.

Lityumun hızlı şarj kabiliyeti sayesinde artık pilleri değiştirmeye gerek yoktur. Bu pil değişimi ortalama 10 ila 15 dakika tüketir. Bu zamandan kaçınmak, operasyonel verimliliğinizi artırır ve maliyetlerinizi azaltır. Ayrıca yedek akülerin çıkarılması aracınızın filosunu azaltabileceğiniz anlamına gelir, daha az şarj cihazına ihtiyacınız olur ve akü değişim ekipmanı satın alınmasına veya bakımına ihtiyaç duymaz. Daha fazla alan ya da ana işiniz var.