Sonnenschein / Off-Grid

Mode Electrical, Exit Technologies’in üstün kaliteli, güvenilir Sonnenschein serisi şebeke dışı akülerine sahip Tazmanya distribütörlerinizdir.

Çeşitli Sonnenschein Solar bataryalar, Sonnenschein Solar Block ve Sonnenschein A600 Solar serisi dahil olmak üzere bireysel güneş enerjisi depolama gereksinimlerinize hizmet etmek için kullanılabilir.

Sonnenschein Güneş Bloğu

Sonnenschein Solar Block, zorlu uygulama koşulları için son derece güçlü ve güvenilir bir batarya serisidir. Bloklar için nominal kapasiteler 60 – 330 Ah (6 & 12 V),% 60 DOD’ta 1200 devir (deşarj derinliği) (IEC 896-2).

Sonnenschein A600 Solar

Sonnenschein A600 Güneş serisi, orta ve büyük güneş uygulamaları için idealdir ve yatay olarak monte edilebilir. Hücreler için nominal kapasiteler 294 – 3919 Ah (2V),% 60 DOD’da 3000+ döngüdür (IEC 896-2).

 

Exide Teknolojileri

Exide Technologies, pil işinde 120 yıldan fazla süredir zengin bir tarihe sahiptir. Exide’in endüstrideki gücü, onları dünya çapında endüstriyel ilerlemenin öncüsü olarak konumlandırıyor. Teknolojinin büyümesine sayısız katkıları ile Exide, inovasyon ve esnekliğin ruhunu en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Bugün Exide, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerinin karmaşık depolanmış enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Araç performansı ve filo kullanımının yanı sıra güç kaynaklarının geçici olarak kesintiye uğrama riskini azaltan çözümleri de sunar.